Akcja fotograficzna RODZINNA GMINA SKÓRZEC

Życie każdej rodziny w czasie pandemii zmieniło się diametralnie. Dorośli i dzieci, z dnia na dzień zostali zmuszeni  do pozostania w domach i zorganizowania swojej przestrzeni życiowej w zupełnie inny sposób niż dotychczas.  Więcej czasu spędzaliśmy razem. Wspólne posiłki przygotowywane i spożywane bez pośpiechu, gry i zabawy, opowieści i anegdoty, uprawianie sportu i rekreacja oraz czynności dnia codziennego zbliżyły i jeszcze bardziej zacieśniły więzi rodzinne. Gminny Ośrodek Kultury w Skórcu zaprasza wszystkie rodziny do pokazania i podzielenia się czasem uchwyconym na fotografiach jakie zrobiliście lub jeszcze zrobicie. Prosimy przysyłajcie zdjęcia pokazujące wasze rodziny, duże wielopokoleniowe i małe kilkuosobowe. Zdjęcia rodzinne mogą być pozowane, ale również możecie pokazać fragmenty życia codziennego, piękno rodziny, jej emocje i uczucia.

Bardzo liczymy na  udział w akcji, miło Nam będzie zobaczyć się  na fotografiach tym bardziej że przed Nami kilka przyjemnych i uroczych świąt:

• 15 maj -Międzynarodowy Dzień Rodziny,
  • 26 maj – Dzień Matki,