CZAS PRACY

Od poniedziałku do piątku w godzinach: 8-16

NOWY BIP

#OSEWyzwanie zakończone sukcesem

 

Państwowy Instytut Badawczy NASK oraz Ministerstwo Cyfryzacji ogłosili konkurs #OSEWyzwanie. Adresowany był on do wszystkich szkół w Polsce z miejscowości do 50 tys. mieszkańców. Zadaniem uczestników było przesłanie pracy plastycznej pt. „ Smart Szkoła”, wykonanej w dowolnej technice. Dodatkowym warunkiem było zgłoszenie szkoły do projektu OSE (Ogólnopolska Sieć Edukacyjna) i programu m-legitymacja szkolna. Do wygrania w konkursie było 800 mobilnych pracowni multimedialnych dla szkoły tj.: 16 laptopów do wykorzystania przez uczniów nie tylko podczas informatyki. W województwie mazowieckim wśród 125 laureatów znalazły się: Zespół Szkolno-Przedszkolny w Skórcu i Szkoła Podstawowa w Dąbrówce-Stany. Zwycięzcom gratulujemy.