CZAS PRACY

Od poniedziałku do piątku w godzinach: 8-16

NOWY BIP

Konkurs fotograficzny „Łączy nas Mazowsze”

Samorząd Województwa Mazowieckiego już po raz piętnasty realizuje konkurs fotograficzny „Mazowsze bliskie sercu”. Jest on skierowany do wszystkich fotografów amatorów, znających miejsca i wydarzenia na Mazowszu, które warto pokazać innym. Poprzez temat tegorocznej edycji konkursu – „Łączy nas Mazowsze” – chcemy nie tylko promować Markę Mazowsze, ale wzmocnić poczucie tożsamości lokalnej. Zapraszamy uczestników konkursu do podróży po naszym regionie, zwiedzania niezwykłych miejsc, tajemniczych zakątków, które warto uwiecznić na fotografii. Nabór prac potrwa do 31 lipca br. Spośród prac wykonanych i nadesłanych przez uczestników, Jury oceni  i wybierze 5 zwycięskich fotografii, a laureaci otrzymają nagrody. Dodatkowo zwycięskie fotografie wezmą udział  w głosowaniu internautów, w trakcie którego internauci wybiorą laureata Konkursu publiczności. Zasady i regulamin konkursu dostępne są na stronie internetowej www.mazovia.pl w zakładce konkursy-szkolenia/konkursy-fotograficzne/.

Informacja o konkursie fotograficznym Mazowsze Bliskie Sercu 2020

Regulamin MBS 2020

Formularz osoby niepełnoletnie

-Formularz osoby  pełnoletnie