Konkurs „Miłość w czasach zarazy”
Gminna Biblioteka Publiczna w Skórcu ogłasza konkurs literacki pod tytułem „Miłość w czasach zarazy”.
Jeśli macie spostrzeżenia, pomysły, przeżycia dotyczące miłości, relacji międzyludzkich w tym tak trudnym czasie pandemii – zapiszcie je w dowolnej formie literackiej – jako utwór poetycki lub proza, opowiadanie, esej, kartka z pamiętnika, wiersz, fraszka, itp.
Konkurs „Miłość w czasach zarazy” organizowany dla Czytelników Gminnej Biblioteki Publicznej w Skórcu, Jej przyjaciół oraz mieszkańców Gminy Skórzec.
Ma na celu rozwijanie umiejętności literackich, zainteresowań czytelniczych, promowanie talentów literackich.
Serdecznie zapraszam do udziału! Prace należy składać w Gminnej Bibliotece Publicznej w Skórcu
osobiście, drogą mailową w formie pliku doc., jpg, skanu lub zdjęcia pracy, a także przez social media - Facebook. Proszę o zapoznanie się z regulaminem