CZAS PRACY

Od poniedziałku do piątku w godzinach: 8-16

NOWY BIP

Przyjmowanie dzieci z Ukrainy do szkół na terenie Gminy Skórzec

Wójt Gminy Skórzec, zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Edukacji i Nauki, informuje, iż dzieci i młodzież z Ukrainy, w wieku szkolnym, będą przyjmowane do szkół na terenie gminy Skórzec. W celu zapisania dziecka do szkoły należy zgłosić się do dyrektora szkoły, w rejonie której dziecko mieszka i złożyć wniosek:

  1. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Skórcu, ul. Siedlecka 1 i 9 – miejscowości: Boroszków, Dąbrówka -Ług, Dąbrówka- Niwka, Dąbrówka-Wyłazy, Gołąbek, Nowaki, Skórzec, Stara-Dąbrówka, Teodorów, Żelków;

Tel. 25 631 28 60

  1. Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Grali-Dąbrowiźnie, Grala-Dąbrowizna 65 – miejscowości: Drupia, Grala-Dąbrowizna, Wólka Kobyla, Żebrak, Trzciniec

Tel. 26 631 28 28

  1. Szkoła Podstawowa w Dąbrówce-Stanach, Dąbrówka-Stany 152 – miejscowości: Czerniejew, Dąbrówka –Stany, Dobrzanów, Kłódzie, Ozorów, Skarżyn

Tel. 25 631 28 86

Do szkół ponadpodstawowych należy składać wnioski do dyrektora dane szkoły. Najbliżej położone szkoły znajdują się w miejscowości Siedlce. Wykaz szkół znajduje się na stronie internetowej Miasta Siedlce pod linkiem: https://siedlce.pl/informator/szkolnictwo