CZAS PRACY

Od poniedziałku do piątku w godzinach: 8-16

NOWY BIP

Dni Gminy Skórzec 4-5.06.2022 r.

Organizatorami tego  społeczno-kulturalnego wydarzenia byli wspólnie Wójt Gminy Skórzec i Marszałek Województwa Mazowieckiego. Partnerem Festynu była Polska Spółka Gazownictwa. Gościem specjalnym był burmistrz partnerskiej gminy Mühlenbecker Land. Piękna pogoda oraz atrakcyjny program imprezy przyciągnął amatorów dobrej zabawy. Uczestnicy, bez względu na wiek nie mogli się nudzić. Organizatorzy zadbali, aby każdy znalazł coś dla siebie. Impreza rozpoczęła się w sobotę, meczem piłki nożnej IV ligi mazowieckiej pomiędzy drużynami UKS Naprzód Skórzec a MKS Oskar Przysucha. W dalszej części wieczoru mieszkańcy zobaczyli koncerty zespołów TOPKY, PAPA D. MIŁY PAN. Pierwszy dzień Dni Skórca zakończył się wspólną zabawą na boisku. W niedzielę podczas części oficjalnej Wójt Gminy Skórzec – Jerzy Długosz przekazał pozdrowienia od współorganizatora wydarzenia Marszałka Województwa Mazowieckiego. W liście, skierowanym do mieszkańców, Pan Adam Struzik życzył zgromadzonym, by udział w  tym wydarzeniu pozwolił na wytchnienie od codziennych trosk oraz napełnił pozytywną energią, radością i optymizmem. Następnie wystąpili laureaci Euro Talent Show i II Gminnego Konkursu Piosenki Dziecięcej. Turniej STRONG MAN jak zwykle wzbudził duże zainteresowanie a zwieńczeniem festyny był występ zespołu SILK z repertuarem „The best of QUEEN”. Dla najmłodszych zorganizowano „Miasteczko rozrywki” oraz zabawę z animatorami z Animekbus a wszystkich uczestników festynu do degustacji potraw zapraszały Koła Gospodyń Wiejskich.

GALERIA ZDJĘĆ

Dni Gminy Skórzec

Dni Gminy Skórzec

Dni Gminy Skórzec

Dni Gminy Skórzec

Dni Gminy Skórzec

Dni Gminy Skórzec

Dni Gminy Skórzec

Dni Gminy Skórzec

Dni Gminy Skórzec

Dni Gminy Skórzec