CZAS PRACY

Od poniedziałku do piątku w godzinach: 8-16

NOWY BIP

Biegowe Grand Prix- Poznaj Gminę Skórzec

Grand Prix – Poznaj Gminę Skórzec odbędzie się w czterech miejscowościach Gminy Skórzec i w czterech terminach:

  • Wiosna 21 marzec 2020 r. Gołąbek
  • Lato 20 czerwca 2020 r. Teodorów
  • Jesień 17 październik 2020 r. Żebrak
  • Zima 5 grudnia 2020 r. Kłódzie

Grand Prix Poznaj Gminę Skórzec odbędzie się pod honorowym patronatem Wójta Gminy Skórzec Pana Jerzego Długosza. Biegacze otrzymają w pakietach startowych drobny upominek od Gminy Skórzec oraz ulotkę informacyjną o naszej Gminie.  Na Mikołajkowym podsumowaniu całego Grand Prix które odbędzie się w Kłódziu 5 grudnia każdy biegacz otrzyma upominek od GOK Skórzec. Zapraszamy serdecznie do udziału w poszczególnych etapach Grand Prix Poznaj Gminę Skórzec.

Regulamin i informacje dotyczące zawodów