CZAS PRACY

Od poniedziałku do piątku w godzinach: 8-16

NOWY BIP

MISTRZOSTWA KRAJOWEGO ZRZESZENIA LZS „Piłkarska Kadra Czeka” – Faza grupowa w SKÓRCU
Od 22 do 24 lipca w regionie siedleckim odbywają się Mistrzostwa Krajowego Zrzeszenia LZS „Piłkarska Kadra Czeka”. Zmagania futbolistek zrzeszonych w Ludowych Zespołach Sportowych będą toczyć się na trzech boiskach: w Białkach, Skórcu i Wiśniewie. Faza grupowa rozegrana na stadionie Naprzodu Skórzec odbędzie się 23.07.2020 r., a zmierzą się w niej piłkarki trzech drużyn:
1. Husarki Mochowo,
2. KSP Kielce,
3. Olimpico Malbork.
Najlepsze drużyny z eliminacji stawią się w Siedlcach na meczach finałowych. 24 lipca poznamy zwycięzcę mistrzostw. Patronat nad imprezą współorganizowaną przez WLKS sprawują: Prezydent Siedlec, Starosta Siedlecki, Wójt Gminy Siedlce, Wójt Gminy Skórzec oraz Wójt Gminy Wiśniew. Patronem zmagań będzie też Polski Związek Piłki Nożnej „Piłka dla wszystkich”.