CZAS PRACY

Od poniedziałku do piątku w godzinach: 8-16

NOWY BIP

„Pod Biało-Czerwoną” – konkurs Prezesa Rady Ministrów .

„Pod Biało-Czerwoną” – konkurs Prezesa Rady Ministrów . Apel do Mieszkańców Gminy Skórzec – wygrajmy razem.
Niech maszty z biało-czerwoną rozsiane w całym kraju pokażą nasze przywiązanie do Polski, którą mamy nie tylko w sercu, ale chcemy się nią podzielić budując wspólnotę Rzeczypospolitej. Zapraszam wszystkich do kampanii ,,Pod biało-czerwoną’’ Zachęcamy wszystkich mieszkańców do głosowania.  Klikamy w link https://bialoczerwona.www.gov.pl/ i oddajemy głos poparcia. „Pod biało-czerwoną” to projekt, który ma zjednoczyć nasz kraj i jego mieszkańców. Nie tylko uhonoruje Poległych za wolność i niepodległość naszej Ojczyzny, ale także godnie upamiętnieni zwycięstwa wojsk Rzeczypospolitej nad armią bolszewicką w Bitwie Warszawskiej 1920 roku. Umieszczenie flagi na maszcie w wyjątkowym miejscu to także dowód na to jak ważne są symbole narodowe w życiu Polaków. Te, za które życie w walce o wolność Ojczyzny poświęcali nasi przodkowie. Jako lidera wpisujemy Gok Skórzec.