Życzenia z Okazji Dnia Edukacji Narodowej

Dyrektorzy, Nauczyciele, Wychowawcy,

Pracownicy Oświaty i Uczniowie

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej życzę Państwu dobrych, przyjaznych i życzliwych relacji z wychowankami, aby udało się zaszczepić młodym ludziom radość życia, ciekawość świata i szacunek dla drugiej osoby.  Życzę dużo sił, wytrwałości i cierpliwości w krzewieniu wiedzy i rozwijaniu młodych talentów, żebyście potrafili pozytywnie motywować do nauki i uświadamiali młodym ludziom, że wiedza to potęga która przełoży się na ich dalsze życie.  Niech praca z dziećmi i młodzieżą daje Wam satysfakcję i spełnienie zawodowe, napełnia energią i poczuciem sensu wykonywanej pracy, a także ważności tego, co się robi.

Wam Drodzy Uczniowie życzę, abyście jak najlepiej wykorzystali możliwości jakie oferuje szkoła. Spełniajcie marzenia i realizujcie ambitne cele.

Jerzy Długosz – Wójt Gminy Skórzec

Krzysztof Kuźma – Przewodniczący Rady Gminy Skórzec