CZAS PRACY

Od poniedziałku do piątku w godzinach: 8-16

NOWY BIP

OGŁOSZENIE O  TERMINACH  PRZYJMOWANIA  WNIOSKÓW

OGŁOSZENIE O  TERMINACH  PRZYJMOWANIA  WNIOSKÓW
o ustalenie prawa do świadczenia wychowawczego  (500+) 

NA  NOWY  OKRES ŚWIADCZENIOWY  2021/2022 

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Skórcu informuje, że od dnia  1 lutego 2021 r. będą przyjmowane wnioski o ustalenie prawa do świadczenia wychowawczego (500+) na nowy okres świadczeniowy 2021/2022 w wersji elektronicznej, a od dnia 1 kwietnia 2021 r. w wersji papierowej.

Szczególnie dzisiaj, w dobie epidemii Covid-19 , zachęcamy do korzystania  z drogi elektronicznej, która jest łatwiejsza i szybsza.  To m.in. bankowość elektroniczna, portal Emp@tia, a także Platforma Usług Elektronicznych ZUS.

Lista banków uczestniczących w programie:

 • Alior Bank S.A.
 • PKO Bank Polski S.A./Inteligo
 • Bank Pocztowy S.A.
 • Bank Polskiej Spółdzielczości S.A.
 • BNP Paribas Bank Polska S.A.
 • Credit Agricole Bank Polska S.A.
 • Getin Noble Bank S.A.
 • ING Bank Śląski S.A.
 • mBank S.A.
 • Bank Millennium S.A.
 • Nest Bank S.A.
 • Bank Pekao S.A.
 • SGB-Bank S.A.