XXVIII Sesja Rady Gminy Skórzec

W dniu 21.01.2021 na  XXVIII sesję  Rady Gminy Skórzec zostali zaproszeni wyjątkowi goście :

• Christian Spichiger- vice prezes wykonawczy w  Dywizji Europa  Centralna , Stadler Rail Group.
  • Dorota Wolska -Kierownik Działu Personalnego i Administracji Stadler Polska.
  • Grzegorz Kędzierski -Prezes Zarządu Przedsiębiorstwa Robót Inżynieryjnych DIAG -MOST Sp. z o.o.
  • Barbara Kędzierska -Prokurent Przedsiębiorstwa Robót Inżynieryjnych DIAG -MOST Sp. z o.o.
  • Ewa Łasocha -Członek Zarządu Przedsiębiorstwa Robót Inżynieryjnych DIAG -MOST Sp. z o.o.

Wójt Gminy Skórzec Jerzy Długosz, Prezes Klubu Wojciech Zgorzałek  z zarządem  oraz cała rada gminy podziękowali za dotychczasowe  wsparcie finansowe UKS Naprzód Skórzec. Podczas spotkania zostały wręczone pamiątkowe statuetki oraz koszulki z nazwiskami zaproszonych gości. Liczymy na dalszą owocną współpracę.