CZAS PRACY

Od poniedziałku do piątku w godzinach: 8-16

NOWY BIP

ANNA KAMIŃSKA – SEKRETARZ GMINY SKÓRZEC PRZESZŁA NA EMERYTURĘ

Po 40 latach pracy w tym 22 latach na stanowisku Sekretarza Gminy Paprotnia i Gminy Skórzec Anna Kamińska przeszła na zasłużoną emeryturę. Decyzja ta spotkała się   z zaskoczeniem współpracowników i mieszkańców, ponieważ Pani Sekretarz jest osobą energiczną i wydawało się, że będzie pracowała jeszcze wiele lat na rzecz gminy, służyła radą i pomocą oraz przyczyniała się do rozwoju społeczności lokalnej.

Wójt Gminy wraz z pracownikami uroczyście pożegnali Panią Anię, która cieszyła się powszechnym szacunkiem z uwagi na swoje kompetencje, bogate doświadczenie zawodowe, życzliwość i uśmiech. Były kwiaty, upominki i miłe słowa podziękowania za 
 7-letni okres współpracy od Wójta Jerzego Długosza, w-ce Wójta Mirosława Symanowicza, byłego Wójta Stanisława Kalińskiego, pracowników Urzędu Gminy i jednostek organizacyjnych, dyrektorów szkół oraz samorządowców.

Pani Sekretarz życzymy zdrowia, rozwijania pasji i realizacji marzeń, aby przez długie lata mogła korzystać z uroków życia i zwiedzać świat, kiedy nadszedł zasłużony czas odpoczynku od pracy zawodowej.