POWIĘKSZ TEKST
  • A  A  A  A  
CZAS PRACY

Od poniedziałku do piątku w godzinach: 8-16

Konkurs “Zima w Gminie Skórzec ” -wyniki

Witamy w ten wtorkowy, słoneczny, lekko wietrzny dzień. Nadszedł czas aby rozstrzygnąć gminny konkurs fotograficzny “Zima w Gminie Skórzec”. Komisja konkursowa w składzie: Wojciech Romazewicz- właściciel firmy NocneMarki- fotopracownia, Olga Gajo- Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Skórcu, Anna Wiśniewska- pracownik Urzędu Gminy Skórzec , nagrodziła i wyróżniła następujące fotografie:

  • Miejsce I- Katarzyna Jastrzębska- Tajemniczy zakątek w Gołąbku.
  • Miejsce II- Olga Jastrzębska-Pypowska -Kapliczka w zimowej scenerii w Dąbrówce Stanach.
  • Miejsce III- Adam Wereda -dalej nie jadę w Ługu zostaję.
  • Wyróżnienie- Michał Wereda -Kościół w Skórcu wieczorem.

Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy z udział w konkursie a laureatom serdecznie gratulujemy. Wszystkich, którzy znaleźli się na podium oraz wyróżnionych zapraszamy do Urzędu Gminy w dniu 04.03.2021(czwartek) o godz. 15.00 po odbiór nagród. Zobaczmy wszyscy te wyjątkowe prace. Mała niespodzianka!!!!!!!! Fotografia, która zgromadzi najwięcej lajków, jej autor otrzyma miły upominek. Głosujemy do 7 marca 2021.