CZAS PRACY

Od poniedziałku do piątku w godzinach: 8-16

NOWY BIP

8 maja Dzień Bibliotekarza i Bibliotek

Pracownikom Gminnej Biblioteki Publicznej w Skórcu dziękujemy za zaangażowanie i dotychczasową pracę na rzecz promocji czytelnictwa w gminie Skórzec. Życzymy zdrowia, satysfakcji z pracy i żeby podejmowane wciąż nowe działania przynosiły pożytek społeczności lokalnej. W terminie 8 – 15 maja odbywa się Ogólnopolski Tydzień Bibliotek, do którego dołączyła się również Gminna Biblioteka Publiczna w Skórcu. Z tej okazji zorganizowane są konkursy i niespodzianki oraz posty promujące bibliotekę i czytelnictwo. Biblioteka w Skórcu zaprasza do udziału w konkursie na logo Gminnej Biblioteki Publicznej w Skórcu i w konkursie na interpretację hasła „Znajdziesz mnie w bibliotece” (w dowolnej formie plastycznej i literackiej). Zachęcamy także do odwiedzin Biblioteki w tym szczególnym tygodniu.

Informacje na FB Biblioteki i http://skorzec.bibliotekimazowsza.pl/