Grand Prix -Poznaj Gminę Skórzec
W dniu 08.05.2021 w miejscowości Gołąbek, odbył się pierwszy bieg zaliczany do cyklu Grand Prix -Poznaj Gminę Skórzec. Pogoda nam dopisała. W trzech turach, wystartowało łącznie ponad 100 biegaczy. Pragniemy bardzo serdecznie podziękować wszystkim biorącym udział w tym wydarzeniu. Szczególne podziękowania dla :
  • Wójta Gminy Skórzec -Jerzego Długosza, który osobiście przywitał wszystkich biegaczy na mecie i wręczał pamiątkowe medale.
  • Kół Gospodyń Wiejskich za zaangażowanych w organizację Grand- Prix.
  • Ochotniczym Strażom Pożarnym (Gołąbek , Skórzec, Dąbrówka Stany) za zabezpieczenie trasy biegu.
  • Wojskom Obrony Terytorialnej obstawienie trasy biegu.
  • Mirosławowi Igańskiemu Zakład Tokarsko-Ślusarski is Igański&Styl za przygotowanie statuetek.
  • Grupie Biegaczy Skórzec Biega z Tomkiem Skórą na czele.
Serdeczne podziękowanie kierujemy również do wszystkich biegaczy, którzy tego dnia odwiedzili Gołąbek i pobiegli tą malowniczą trasą, przy okazji wspierając prowadzoną tego dnia zbiórkę dla Nataszki. Zapraszamy już 19 czerwca do Teodorowa, na drugi etap Grand- Prix .Start o godzinie 9.00
Wyniki oraz galerię zdjęć można zobaczyć na stronie Grand Prix Poznaj Gminę Skórzec