CZAS PRACY

Od poniedziałku do piątku w godzinach: 8-16

NOWY BIP

Otwarcie nowej siedziby Gminnej Biblioteki Publicznej w Skórcu

Nowe otwarcie Gminnej Biblioteki Publicznej w Skórcu

Nowe otwarcie GBP w Skórcu

Nowe otwarcie GBP w Skórcu

Nowe otwarcie GBP w Skórcu

Nowe otwarcie GBP w Skórcu

Nowe otwarcie GBP w Skórcu

 

 

 

 

 

1 lipca 2021 r. nastąpiło uroczyste otwarcie nowego lokalu Gminnej Biblioteki Publicznej w Skórcu przy ul. Siedleckiej 9. Wójt Gminy Skórzec Jerzy Dlugosz i dyrektor Biblioteki Olga Gajo przywitali zaproszonych gości. Siedziba na parterze jest dostępna dla osób niepełnosprawnych, seniorów i rodzin z dziećmi. Pomieszczenie jest przestronne, jasne. Stworzono strefę dla dzieci, zakupiono niskie regały i kolorowe mebelki. Jest czytelnia i stanowisko komputerowe z dostępem do internetu i biblioteki cyfrowej Academica.  Zaprezentowano nowe logo Gminnej Biblioteki Publiczne w Skórcu, wyłonione w drodze konkursu. Nagrodę główną otrzymała Monika Piekart. Serdecznie gratulujemy. Zapraszamy do odwiedzania Biblioteki!