CZAS PRACY

Od poniedziałku do piątku w godzinach: 8-16

NOWY BIP

Mobilny Punkt Spisowy

Trwa Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań. Kto jeszcze nie zdążył dokonać samospisu, będzie miał okazję zrobić to podczas Dożynek Gminno-Parafialnych, które odbędą się w najbliższą niedzielę 29 sierpnia 2021 r. w Skórcu ul. Siedlecka 1 przy Boisku Szkoły Podstawowej. W trakcie imprezy działać będzie Mobilny Punkt Spisowy, w którym będzie możliwość skorzystania z pomocy rachmistrzów oraz uzyskania informacji na temat Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań. Do wypełnienia formularza spisowego niezbędne są numery PESEL wszystkich domowników oraz dowód osobisty osoby zgłaszającej.  Zgodnie z ustawą o statystyce publicznej udział w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021 jest obowiązkowy, a czas upływa 30 września 2021 r. Serdecznie zachęcamy do skorzystania.