INWESTYCJE W DĄBRÓWCE – WYŁAZY
W ostatnim czasie Gmina Skórzec zrealizowała trzy inwestycje w sołectwie Dąbrówka – Wyłazy. Nową nawierzchnię asfaltową otrzymały droga o numerze ew. 1091 – koszt tej inwestycji to ponad 149 000 zł oraz droga o numerze ew. 1097 – koszt tej inwestycji to ponad 147 000 zł. Mieszkańcy mogą się cieszyć również z nowego placu zabaw, na którym oprócz zabawek stanęła drewniana altana jak też nowoczesne lampy solarne zasilane energia słoneczną. Miejsca takie jak to, które z jednej strony służą najmłodszym mieszkańcom naszej gminy oraz ich rodzicom, a z drugiej strony upiększają wygląd miejscowości, powstają w innych sołectwach naszej gminy – w ostatnim czasie takie place zabaw powstały w Teodorowie, Boroszkowie, Trzcińcu, Kłódziu, Starej Dąbrówce, Dąbrówce Stany i Czerniejewie. Przed nami kolejne inwestycje na ternie gminy.