CZAS PRACY

Od poniedziałku do piątku w godzinach: 8-16

NOWY BIP

Pierwsza edycja konkursu „Najpiękniejsza iluminacja świąteczna w Gminie Skórzec” rozstrzygnięta.

Pierwsza edycja konkursu, zorganizowanego przez GOK, „Najpiękniejsza iluminacja świąteczna w Gminie Skórzec” rozstrzygnięta. Spośród nadesłanych zgłoszeń ( było ich cztery), nagrodzeni zostaną wszyscy uczestnicy konkursu.

Lista laureatów przedstawia sią następująco:
  • I miejsce Monika Myrcha
  • II miejsce Joanna Ksionek-Wereda
  • III miejsce Ewa Guzek
  • Wyróżnienie Tomasz Wereda
Nagrody w postaci bonów, zostaną wręczone przed koncertem Kolęd i Pastorałek w Niedzielę 9 stycznia. Serdecznie zapraszamy całe rodziny nagrodzonych, gdyż doskonale wiemy że świąteczne iluminacje to ogromna praca całego zespołu. Jedocześnie chcemy poinformować, że Gmina Skórzec wyglądała przepięknie. Było wiele posesji, które zasługiwały na nagrody, jednak brak zgłoszeń do konkursu uniemożliwiał oceny. Mamy nadzieję, że za rok chętnych będzie decydowanie więcej.