CZAS PRACY

Od poniedziałku do piątku w godzinach: 8-16

NOWY BIP

Spotkanie autorskie z Wiesławą Kwiek

Gminna Biblioteka Publiczna w Skórcu zaprasza na spotkanie autorskie z panią Wiesława Kwiek w piątek 21 stycznia o godzinie 16.00 w Domu Parafialnym w Skórcu (ul. Siedlecka 19). Wiesława Kwiek to pisarka, autorka scenariuszy, poetka, regionalistka, emerytowana nauczycielka języka polskiego. Pochodzi z gminy Skórzec, dzieciństwo spędziła w Dąbrówce Stany. Od wielu lat angażuje się w promocję regionu i jego twórców. Oprócz pracy pedagogicznej i działalności społeczno-kulturalnej zajmuje się także pisaniem. Dwa tomy opowiadań ,,Mgliste sny minionych dni” to kolejny dowód zainteresowań autorki przeszłością, tą z lat dzieciństwa i młodości. Teksty autorki przenoszą czytelnika do świata, który już nie istnieje lub zmienia się na naszych oczach. W książkach można znaleźć obszerne fragmenty dotyczące historii Gminy Skórzec.

Zapraszamy. Wstęp wolny.