PONAD 672 000 zł DOFINANSOWANIA DLA GMINY SKÓRZEC
7 lipca w Mokobodach Gmina Skórzec podpisała 4 umowy w ramach wsparcia z budżetu Województwa Mazowieckiego na łączną kwotę dofinansowania ponad 672 000 zł. W imieniu Zarządu Województwa Mazowieckiego umowy podpisali Pani Elżbieta Lanc i Pani Janina Ewa Orzełowska, natomiast Gminę Skórzec reprezentowali Wójt Gminy Jerzy Długosz oraz Zastępca Skarbnika Gminy Skórzec Jadwiga Oknińska.
Podpisane umowy dotyczyły :
• Zadania z zakresu termomodernizacji budynku Przychodni Opieki Zdrowotnej w Dąbrówce – Ług przy ul. Garwolińskiej 2 – pozyskano kwotę ponad 454 000 zł.
• Zadania z zakresu renowacji zbiornika wodnego służącego małej retencji w miejscowości Nowaki – pozyskano kwotę 170 000 zł.
• Zadania z zakresu Mazowsze dla straży pożarnych – pozyskano kwotę ponad 48 000 złotych. Pieniądze trafią do OSP Czerniejew i OSP Dąbrówka Ług i zostaną przeznaczone na zakup wyposażenia i remont strażnicy w Czerniejewie.
W imieniu mieszkańców gminy SKÓRZEC bardzo serdecznie dziękujemy za uzyskane wsparcie finansowe !