CZAS PRACY

Od poniedziałku do piątku w godzinach: 8-16

NOWY BIP

Punkty wydawania preparatu ze stabilnym jodem w przypadku wystąpienia zdarzenia radiacyjnego na terenie gminy Skórzec

W przypadku awarii elektrowni jądrowej i uwolnienia do atmosfery radioaktywnego jodu konieczne jest podanie osobom, przebywającym na zagrożonym terenie tabletek zawierającej wysokie stężenie stabilnego jodu.

Uwaga!

Wydanie preparatu w punktach wydawania nastąpi po decyzji Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji o rozpoczęciu akcji wydawania tabletek jodku potasu. Do tego momentu punkty wydawania będą nieczynne.

Punkty wydawania preparatu na terenie gminy Skórzec:

  1. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej „Zdrowie”
  2. Garwolińska 2, 08-114 Dąbrówka-Ług
  3. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej „Novamed”
  4. Garwolińska 60A, 08-114 Dąbrówka-Ług