SUKCES ŁUKASZA PIEKARTA W OGÓLNOPOLSKIM TURNIEJU WIEDZY POŻARNICZEJ „MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM” – GRATULUJEMY !!!

Uczeń Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Gołąbku Łukasz Piekart został zwycięzcą Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom” na szczeblu powiatowym w kategorii szkół podstawowych.  14 marca 2023 w Budynku Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach odbyły się eliminacje powiatowe do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”, których organizatorem był Zarząd Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Siedlcach we współpracy z Komendą Miejską Państwowej Straży Pożarnej w Siedlcach oraz Instytutem Nauk o Bezpieczeństwie Uniwersytetu Przyrodniczo – Humanistycznego w Siedlcach. W tym roku była to już 45. edycja tego cieszącego się od lat dużym zainteresowaniem uczniów i nauczycieli turnieju, w której udział wzięło 50 uczniów ze szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych z terenu miasta Siedlce oraz powiatu siedleckiego. Jury w składzie:  mł. bryg. Paweł Kulicki – przewodniczący, mł. bryg. Paweł Wiewiórka, st. kpt. Rozalia Remiszewska, asp. Mateusz Radzikowski oraz mł. asp. Daria Lipińska, wyłoniło zwycięzców.

Grupa I (szkoły podstawowe klasy I-IV)

I miejsce – Łukasz Piekart, Szkoła Podstawowa w Gołąbku
II miejsce – Filip Mydłowski, Szkoła Podstawowa nr 1 w Siedlcach