CZAS PRACY

Od poniedziałku do piątku w godzinach: 8-16

NOWY BIP

KONCERT ANGELS BAND W SKÓRCU

19 marca 2023 r. w Sanktuarium Krzyża Św. w Skórcu odbył się koncert zespołu Angels Band pt. „Wieczór pasyjny”. Można było wysłuchać pieśni wielkopostnych dawnych i nowych,  m.in. „Krzyżu święty”, „O głowo coś zraniona”, „Stary krzyż”, „Golgota”, „Ogrodzie oliwny”. Zaprezentowano także nowy utwór autorstwa Damiana Kryńskiego, członka zespołu: „Nie mogę zapomnieć”. Większość aranżacji napisała Adriana Masiak. Zespół Angels Band, pochodzący w większości z gminy Skórzec, współpracuje ze sobą od kilku lat. Członkowie zespołu to Adriana Masiak, Olga Masiak, Wiktoria Świerczewska, Lena Masiak, Bartosz Krasnodębski i Damian Kryński. W styczniu 2023 roku mogliśmy ich usłyszeć na koncercie świątecznym w Skórcu. Zespół ma na swoim koncie wiele zwycięstw w różnych konkursach. Wierzymy, że Angels Band ma wiele występów przed sobą i wkrótce będzie słychać o nim już w całej Polsce. Już 1 kwietnia 2023 r. o godzinie 19.00. odbędzie się ich koncert w Bazylice Mniejszej w Węgrowie.