CZAS PRACY

Od poniedziałku do piątku w godzinach: 8-16

NOWY BIP

III MIEJSCE DLA GMINY SKÓRZEC W RYWALIZACJI LZS ZA ROK 2022 21 kwietnia 2023 roku podczas sesji Rady Powiatu w Siedlcach wręczono puchary

21 kwietnia 2023 roku podczas sesji Rady Powiatu w Siedlcach wręczono puchary dla najlepszych gmin w Powiatowym Współzawodnictwie Gmin w sporcie LZS za 2022 rok. Puchary z rąk Starosty Siedleckiego Karola Tchórzewskiego, Wicestarosty Siedleckiego Małgorzaty Cepek, Przewodniczącego Rady Powiatu Marka Gorzały i Wiceprzewodniczącej Rady Powiatu Magdaleny Paczóskiej odebrali wójtowie, radni oraz przedstawiciele reprezentujący najlepsze gminy w zmaganiach Ludowych Zespołów Sportowych. Gmina Skórzec zajęła wysokie III miejsce. Wójt Jerzy Długosz dziękuje wszystkim sportowcom i trenerom, którzy przyczynili się do osiągnięcia tego sukcesu.

Wyniki w klasyfikacji w kolejności: Siedlce, Kotuń, Skórzec, Zbuczyn, Wodynie, Suchożebry, Domanice, Paprotnia, Mordy, Przesmyki, Korczew, Wiśniew, Mokobody.

Info. i foto. Starostwo Powiatowe w Siedlcach