CZAS PRACY

Od poniedziałku do piątku w godzinach: 8-16

NOWY BIP

Rodzinny Piknik Sportowy z Siatkówką w Tle

W niedzielę, 4 czerwca 2023 r., odbył się na boiskach sportowych ZS-P w Skórcu  Rodzinny Piknik Sportowy z Siatkówką w Tle. Zadanie zostało sfinansowane  ze środków Samorządowych Województwa Mazowieckiego w ramach Budżetu Obywatelskiego Mazowsza. Organizatorem był UKS „Naprzód” Skórzec. W organizację imprezy zaangażowało się bardzo dużo nauczycieli i pracowników Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Skórcu. Zmagania sportowe trwały od godziny 10.00 do 21.30.  W ramach Pikniku rozegrano  Turniej Siatkówki Plażowej w 6 kategoriach, Turniej Piłki Nożnej, Turniej Tenisa Stołowego. Uczestnicy i widzowie w ciągu trwania zawodów sportowych mogli wziąć udział w konkursach rekreacyjnych m.in.  strzelanie z łuku, zagrywka serwów przy pomocy trenażerów. Z myślą o dzieciach przygotowaliśmy malowanie twarzy, zaplatanie warkoczyków, malowanie kredą na kostce, układanie budowli z klocków oraz kącik plastyczny. W czasie pikniku Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Siedlcach udostępnił  miasteczko ruchu drogowego,  z którego skorzystało dużo dzieci i młodzieży. Uczestnicy niedzielnego Pikniku mogli zapoznać się z działalnością 5 Mazowieckiej Brygady Obrony Terytorialnej.  W ramach Festynu odbył się mecz piłki nożnej kobiet pomiędzy reprezentacjami „Naprzodu” Skórzec oraz „Żak” Domanice. Na uczestników  pikniku czekały darmowe atrakcje takie jak: dmuchańce, popcorn i wata cukrowa. Wszyscy sportowcy otrzymali pamiątkowe medale  a zwycięzcy puchary i dyplomy. Imprezę zorganizował Dyrektor Wojciech Zgorzałek – ZS-P w Skórcu .  Władze samorządowe   reprezentował Wójt Gminy Skórzec – Jerzy Długosz. GALERIA ZDJĘĆ