CZAS PRACY

Od poniedziałku do piątku w godzinach: 8-16

NOWY BIP

NOWY RADIOWÓZ DLA KP SKÓRZEC
Czwartego stycznia Komisariat Policji w Skórcu otrzymał nowy oznakowany radiowóz KIA SPORTAGE. Pojazd został zakupiony dzięki finansowemu wsparciu UG Skórzec, UG Wiśniew, UG Wodynie, UG Domanice oraz środków budżetowych policji. Symboliczne przekazanie auta odbyło się na placu przed budynkiem Komisariatu Policji w Skórcu w obecności Komendanta Miejskiego Policji w Siedlcach insp. Andrzeja Dziewulskiego, Komendanta Komisariatu Policji w Skórcu kom. Mirosława Kowalczyka oraz wójta gminy Skórzec Jerzego Długosza wraz z wice przewodniczącym Rady Gminy Arturem Jastrzębskim – Pypowskim, wójta gminy Wiśniew Krzysztofa Kryszczuka, wójta gminy Wodynie Wojciecha Klepackiego oraz wójta gminy Domanice Jerzego Zabłockiego. Poświęcenia auta dokonał ksiądz proboszcz Piotr Wojtyła. Komendant Miejski Policji w Siedlcach insp. Andrzej Dziewulski podziękował samorządowcom za wsparcie przy zakupie kolejnego radiowozu, który prócz tego, że przyczyni się do podniesienia komfortu pracy funkcjonariuszy, to również realnie wpłynie na podniesienie poczucia bezpieczeństwa mieszkańców czterech gmin obsługiwanych przez KP Skórzec. Kluczyki do radiowozu odebrał dzielnicowy sierż. szt. Tomasz Kiełczykowski oraz kierownik ogniwa prewencji asp. szt. Andrzej Bajbert.