CZAS PRACY

Od poniedziałku do piątku w godzinach: 8-16

NOWY BIP

IV GMINNY FESTIWAL PIOSENKI DZIECIĘCEJ

IV Gminny Festiwal Piosenki Dziecięcej odbył się 6 czerwca 2024 roku na boisku w Skórcu. Festiwal swoim zasięgiem obejmuje przedszkola oraz szkoły z Gminy Skórzec. Po raz kolejny patronat objął Wójt Gminy Skórzec – Jerzy Długosz, który ufundował nagrody. Wystąpiło 28 dzieci – w wieku przedszkolnym oraz uczniowie klas I-III. Celem festiwalu było stworzenie dzieciom uzdolnionym muzycznie okazji do zaprezentowania swoich talentów, integracja dzieci pochodzących  z różnych placówek, promowanie przedszkola w środowisku oraz rozbudzenie uczucia radości i wspólnej zabawy. Organizatorem oraz prowadzącą wydarzenie była Pani Joanna Jastrzębska z Publicznego Przedszkola w Skórcu. W jury festiwalu był Pan Wójt Jerzy Długosz, Siostra Mariola Chrostowska i Pani Anna Iwanek. Gratulujemy wszystkim występującym dzieciom.

Zwycięzcy wystąpią 16 czerwca 2024 r. podczas Dni Gminy Skórzec. Laureaci to:

KATEGORIA 3-4 LATKI:

  •   SŁONECZKA: Monika Aniołek i Szymon Tarka – Publiczne Przedszkole w Skórcu,
  •   Wyróżnienie: ANANASKI: Natalka Bajdak, Ala Ordon, Iga Kurowska – Publiczne Przedszkole w Skórcu.

KATEGORIA 5-6 LATKI:

  • EKO-DZIECI: Miłosz Bednarczyk, Gabriela Gajo, Mateusz Kosiorek – ZS-P w Skórcu,
  • Amelka Kiełczykowska – Niepubliczne Przedszkole Słoneczko w Skórcu,
  • Zuzia Janczak, Kalina Kiełczykowska, Tosia Sikorska – Szkoła Podstawowa w Grali.

KATEGORIA KLASY I-III:

  • Julian Chmielak – ZS-P w Skórcu,
  • Lena Niedziałek – Szkoła Podstawowa w Dąbrówce-Stanach,
  • Natalia Koć – ZS-P w Skórcu.

GALERIA ZDJĘĆ