CZAS PRACY

Od poniedziałku do piątku w godzinach: 8-16

NOWY BIP

Dni Gminy Skórzec 15-16.06.2024 r.

Organizatorami tego  społeczno-kulturalnego wydarzenia byli Wójt Gminy Skórzec i GOK w Skórcu. Piękna pogoda oraz atrakcyjny program imprezy przyciągnął amatorów dobrej zabawy. Uczestnicy, bez względu na wiek nie mogli się nudzić. Gospodarze zadbali, aby każdy znalazł coś dla siebie. Impreza rozpoczęła się w sobotni wieczór. Koncertowały zespoły ,,Dejw”, ,,Marcus P”. Najwięcej widzów zgromadził koncert zespołu  ,,Trubadurzy”. Pierwszy dzień  zakończył się wspólną zabawą na boisku do późnych godzin nocnych. W niedzielę podczas części oficjalnej Wójt Gminy Skórzec – Jerzy Długosz powitał mieszkańców, zaproszonych gości i wręczył nagrody za osiągnięcia sportowe i artystyczne. Szkoły podstawowe z terenu gminy zaprezentowały programy artystyczne.  Następnie wystąpili laureaci Euro Talent Show i  Gminnego Konkursu Piosenki Dziecięcej ”. Koncertowały zespoły : ,, Supersześćdziesiątki” , ,, Irena Kosińska i przyjaciele”   ,,Caro i ojcowie”.  Dla najmłodszych zorganizowano „Miasteczko rozrywki” oraz zabawę z animatorami z Animekbus. Wszystkich uczestników festynu do degustacji potraw zapraszały Koła Gospodyń Wiejskich. Imprezę zorganizował dyrektor GOK w Skórcu -Arkadiusz Dołęga. GALERIA  ZDJĘĆ