Ogłoszenie Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w sprawie stypendiów szkolnych

Osoby, które mają przyznaną decyzją Wójta Gminy Skórzec pomoc materialną  w formie  stypendium szkolnego na okres od  1 września 2019r. do 31 grudnia 2019r.  proszone są o kontakt  z pracownikami GOPS w Skórcu ( świadczenia rodzinne) pod nr telefonu 25 642 61 16  do dnia 29 05.2020r. w celu weryfikacji danych dotyczących stanu rodziny , wysokości dochodów  oraz przedłożenia dokumentów stwierdzających poniesienie wydatków przez wnioskodawcę (faktury vat lub inny dowód) w związku z dalszą realizacją świadczenia.

Elżbieta Łastowska

Kierownik  GOPS