Ogłoszenie Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w sprawie stypendiów szkolnych

Osoby, które mają przyznaną decyzją Kierownika Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Skórcu pomoc materialną w formie  stypendium szkolnego na okres od  1 września 2020 r. do 31 grudnia 2020 r.  proszone są o kontakt z pracownikami GOPS w Skórcu pod nr telefonu 25 3081146 lub 25 3081145 od dnia 26.04.2021 r. w celu weryfikacji danych dotyczących stanu rodziny, wysokości dochodów oraz przedłożenia dokumentów stwierdzających poniesienie wydatków przez wnioskodawcę (faktury vat lub inny dowód) w związku z dalszą realizacją świadczenia.

Elżbieta Łastowska

Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej