BUDOWA OBIEKTÓW SPORTOWYCH Z INFRASTRUKTURĄ TECHNICZNĄ W GM. SKÓRZEC – PODPISANIE UMÓW NA REALIZACJĘ
9 marca Gmina Skórzec podpisała umowy z przedstawicielami firm Zakład Elektrotechniczny ZELTECH oraz Martinex Firma Ogólno-Budowlana Marcin Soczewka na realizację inwestycji: Budowa obiektów sportowych z infrastrukturą techniczną. Ogólny koszt zadania to kwota ponad 12 200 000 złotych. Realizacja powyższego przedsięwzięcia możliwa jest dzięki dofinansowaniu pozyskanemu przez Gmina Skórzec z @Program Inwestycji Strategicznych Rządowego Funduszu „Polski Ład”. Kwota tej dotacji wynosi 9 900 000 złotych.
Dotyczy ona trzech zadań:
1. Budowa Sali gimnastycznej z infrastrukturą techniczno-drogową oraz przebudowa istniejącej kotłowni przy szkole Podstawowej w m. Grala-Dąbrowizna – wykonawca firma Zakład Elektrotechniczny ZELTECH; koszt 5 729 999 zł.
2. Budowa boiska wielofunkcyjnego przy Szkole Podstawowej w m. Dąbrówka-Stany – wykonawca MARTINEX Firma Ogólno-Budowlana Marcin Soczewka; koszt 55 4920 zł.
3. Budowa kompleksu boisk wraz z zapleczem przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Skórcu – wykonawca MARTINEX Firma Ogólno-Budowlana Marcin Soczewka; koszt 5 980 000 zł.
Termin realizacji tych inwestycji planowany jest na 30 kwietnia 2024 r.