Ogłoszenie Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w sprawie stypendiów szkolnych

Osoby, które mają przyznaną decyzją Kierownika Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Skórcu pomoc materialną w formie stypendium szkolnego (pomoc materialna o charakterze socjalnym dla uczniów zamieszkałych na terenie Gminy Skórzec)na okres od  1 września 2022 r. do 31 grudnia 2022rproszone są o kontakt z pracownikami Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Skórcu (pok. nr 8, nr telefonu 25 3081146 lub 25 3081145) od dnia 15 maja 2023 r. do 26 maja 2023 r. w celu weryfikacji danych dotyczących stanu rodziny, wysokości dochodów oraz przedłożenia dokumentów stwierdzających poniesienie wydatków przez wnioskodawcę (faktury vat lub inny dowód zakupu) w związku z dalszą realizacją świadczenia.

Elżbieta Łastowska

Gminnego Ośrodka